Titulli Goni ft BardhyL - HABIBI
Ndëgjuar 689
Shkarkuar 52
Pëlqyer 7
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Goni ft BardhyL - HABIBI - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store