Titulli 2TON x BLLEKI x FESTIM - Problema
Ndëgjuar 1,272
Shkarkuar 182
Pëlqyer 2
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës
Hey
Nuk ta boj hallall nèse ti m'fol mas shpine Niher' original, tani po m'dalin prej Kine Do i kam zbulu e do tjer' jane nen hetime Paren se kam pare shoki, une i kam parime
Inati pe mbani, pe mbani per s‘rani
Njèhere po m'shani, tani po m'pèrgjoni
Nuk kam koh' me ngue ca thot fisteku filani
Lek jam t'u num'ru e ju mu gajlen ma mbani
Festim
E di kush je, une e di sa ngre, E di pse po le Hennessey gati du m'u deh, gati pèr me shkrep
E ki pas t'zez', hustle me librez brez en brez me tzez
T'kom thēne njèhere, Des e nuk t'prej n'bes' Testament e jo gjaegjeze
Po, po, po haver, ju kam kalu juve shume herë
Me shume pak [?]
?]
Shpirtin te zoti, edhe gishtat pèr ligjin Se kena bindiet e ndryshme, jan' bash lige t'rrezkishem
2Ton: Shok ti don problema, k'tu nuk ka dilema
S'bon me provoku, a jena a s'jena
Shok ti don problema, k'tu nuk ka dilema
S'bon me provoku, a jena a s'jena:
2Ton:
Shok ti don problema, k'tu nuk ka dilema
S'bon me provoku, a jena a s'jena
Shok ti don problema, k'tu nuk ka dilema
S'bon me provoku, a jena a s'jena
[Verse 3: Blleki]
Fjala jem o sikur plumi, si t'del ti mos s'un e kthen
Cili po don me pa vdlekjen, hajde vllaçko mire se
vjen
Une nuk e shes kurr' veten, e di ton' jeten problem
Edhe mi hup krejt k'tu nesër, nuk ndryshoj per asnje sen
S'ka ma t'vertete une e di, po m'thojn' krejt qe ki me
mrri
Çdo nat' ka nje trip i ri, mafie veç pèr mahi
VIP je per k'ta t'ri, lek du ma shume se dashni
Me fol shume e kam merzi, tani nuk nalna si ti
Gjaki po shkon t'u u nxi, ma t'prisht nuk e paske ni E boj lufte sikur Rusi, për mu thojn' has Gilan-G N'loj me burra kam hi, me dek e kem hak o G
E na nuk njohim kufi, i thojke jam me ushtri
2Ton]
Shok ti don problema, k'tu nuk ka dilema
S'bon me provoku, a jena a s'jena
Shok ti don problema, k'tu nuk ka dilema
S'bon me provoku, a jena a s'jena
Shok ti don problema, k'tu nuk ka dilema
S'bon me provoku, a jena a s'jena
Shok ti don problema, k'tu nuk ka dilema
S'bon me provoku, a jena a s'jena

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store