Titulli Unikkatil - Ala
Ndëgjuar 1,306
Shkarkuar 229
Pëlqyer 27
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës
Kom provu mu qetësu mu bo inson
Njeri i lazdrum e bon qysh don,
Njerzia mbesin jon qysh jon
ski qka vajton se kurrë s'un i ndrron.
Ala po rri me ni allti n'bel
Ala Unikkatil E Rrebel
Del shkel a je n'këtë nivel?
Ekipa jem ala t'qin me temel
Ti nuk ki ni per ni dhune k'si soji
Kushërit ftoi kerret ndac blindoj
Dashte me keq nuk ka dreq që t'pshtoi
U shit kauboj mande Trrt Trrt shkoi
Kena pervoje tjetër shkallë
E buddallë mi budallë e kan mësu n'mënyre t'shtirë
Dikujt veq kur pi bon diqka zararë
Atëherë tjetër herë kqyrë mirë
E n'rast nojherë nojkush mu m'mytë
Mos fal gjak po nukja krytë
Skuadra eme ju folin me tytë
Para gjun kallabllak mande me pytë
Domethonë gjith këta sy skenojn
Shohin noj dushmon mos pe gjojnë
Që mu siguru vec n'kar m'kafshojnë
Vlojnë se sikur un s'un e bojnë
E ti inatgji nëna jot qa ki?
E di që fellë mrena ti mshefë dashni
Zili zili tu ka ngjitë tu t'zi
E di unë ropt ti q*
S'kom tolerancë për gjin me inate
A me thonë noj urate?
se DOST nalt që shpinën ma pate
M'fal, po kom mu bo do mëkate

Ala ala ala la la la
ala po ju plasë shpirti
Ala ala ala la la la
Kallxo kush po e bon ma s'mirti
Ala ala ala la la la
Ala po ju plasë shpirti
Ala ala ala la la la
Kallxo kush po e bon ma s'mirti

S'muna me e urre kurrrkon', as nojkon
Që fantazon e shkreton
Veq ka pak si funny po tingëllon
Kur tenton me thonë që ma mirë se un' e bon
Ama po dyshoj që as vet se beson
Bashkë me teton mu bo s'un um rrxon
Kape paguje dikon të m'helmon
100 dele dele s'bohen "LUAN"
Veq që jom qutë ky bërtet medet
Nu plaksha me krrutë vi jau marr apet
Qija lafimen shkutë m'i 20 vjet
Këta metë tu u lutë a mu Zoti ma ep
Ala n'këtë t'qim none tu bo kërrnome
Populli u qu n'kome
Se ka fillu mu u ni ky pidh s'ome,
None gjith ma ka dashtë me bo dome!
Tash qe ki 'dekë e ki shku
Kush ka me m'folë tash mene me m'ndrru?
N'ty shihsha mirë tash s'po shoh kurrku
E qka ma prishë tymin unë kom me e ndëshku
Jom rretheku me bandita nonë
K'ejt tu na thonë këta kategori e ron'
Gjin pa mëshirë kriminela teton
Jena do tipa që dojmë me 'dekë n'kom
Keni shiju qa kom përjetu
Po jon do sene që s'du mi kallxu
Diqka për ty po diqka veq për mu
Se po ma futë nojkush niqin' e fiju
Do me testu? Hajde i mirëseardhun
Kqyr veq mos po dal bisht me dardhë un
Tani cili metë n'bander i shpallun
Tu u kalbë nër dhe me ftyrë t'zbardhun

Ala ala ala la la la
ala po ju plasë shpirti
Ala ala ala la la la
Kallxo kush po e bon ma s'mirti
Ala ala ala la la la
Ala po ju plasë shpirti
Ala ala ala la la la
Kallxo kush po e bon ma s'mirti

Po ju plasë pilli!
Ap po thuni
"a t'isha konë me Katilin"?
Po qe karin tem

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store