Titulli Vellezerit Krasniqi - Lavdi paste populli i Domgjonit
Ndëgjuar 698
Shkarkuar 33
Pëlqyer 10
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës

Vellezerit Krasniqi - Lavdi paste populli i Domgjonit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store