Titulli Valbone Vranja - Synetia hasretit
Ndëgjuar 361
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës

Valbone Vranja - Synetia hasretit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store