Titulli Fikrije Bytyqi x Elhame Ahmetaj - Si Motra Per Vella
Ndëgjuar 662
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës

Fikrije Bytyqi x Elhame Ahmetaj - Si Motra Per Vella - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store