Titulli Petrit Vullkani - Ne pijetore une jam ulur
Ndëgjuar 432
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës

Petrit Vullkani - Ne pijetore une jam ulur - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store