Titulli Petrit Vullkani - Vitet ikin pas
Ndëgjuar 549
Shkarkuar 16
Pëlqyer 3
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës

Petrit Vullkani - Vitet ikin pas - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store