Titulli YA NINA - Ment e mia
Ndëgjuar 655
Shkarkuar 43
Pëlqyer 1
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës

YA NINA - Ment e mia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store