Titulli Shpat Kasapi - Sherrin Ma Bane
Ndëgjuar 1,037
Shkarkuar 126
Pëlqyer 8
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës

Shpat Kasapi - Sherrin Ma Bane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store