Titulli 2TON - I miss you
Ndëgjuar 1,917
Shkarkuar 367
Pëlqyer 15
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës
I miss you ca kem bo kurre nuk harrohet
Miss you gjithcka me ty em kujtohet
Miss you merzia per ty vec shtohet
Miss you 3x

Ki buzqesh kom buzqesh per ty krejt per mu princesh
Un nervoz ti ke hesht bona shume por nuk tcoi npeshe
Un tpata ty dashni tmadhe tdhash un vec dashni tsinqert
Nfillim pata ndikim nty tani tpaten ndikim tjert
Une ty nuk tkuptojsha,se pi se ca dojshe
Bona krejt ca dashte e ti kurgjo nuk besojshe
Po dal me tjeter kon ti kte a e imagjinojshe
Qysh ishim na mas miri sdi pse ti vec peshe u cojshe

I miss you ca kem bo kurre nuk harrohet
Miss you gjithcka me ty em kujtohet
Miss you merzia per ty vec shtohet
Miss you 3x

Vet tkom cu shume nalt e tani spo shoh me t'ul
Ndryshe menova per ty e qysh thojshe ti nuk dul
The prej teje smuj mu nda,cdo sen ndryshe e ke bo
Mungojn krejt senet e tua sa dua un ty me tpa
Nmenje po mendonte per ty me pi sonte
Vec per at buzqeshje qe mu gjendjen ma ndryshonte
Goten do ta thej per hir te bukuris tonde 2x

I miss you ca kem bo kurre nuk harrohet
Miss you gjithcka me ty em kujtohet
Miss you merzia per ty vec shtohet
Miss you 3x

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store