Titulli BARDHI x MELINDA - Ferrari
Ndëgjuar 3,449
Shkarkuar 560
Pëlqyer 21
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës
Bardhi:
Moj zemer, s'ka me t'bo t'lumtur ty as Ferrari as Ferrari
Me ty, me ty nuk o njejt ti e din kush o daddy
Moj zemer, s'ka me t'bo t'lumtur ty as Ferrari as Ferrari

Melinda:
E din, e din ti qa ki hup, nuk bon pun as ferrari, as ferrari
Cfar idioti, o cfar xhelozi
Jam dal me shoqe po pi per inati tendin
M'shkrun nonstop ti prej fake accounti
Mu bon check on as pe sheh veten ca po bon ti

S'jom ajo, s'jom ajo
Mu s'munesh me m'ble
S'jom ajo, s'jom ajo
Qysh e lype e ke gjet me ato, me ato
Qysh bre po ki ftyr me ato, me ato
Une t'pash e tash po pi

Bardhi:
Tu pi shampanja
T'kan pa krejt Tirana
Po vun per mu mama
2x
Moj zemer, s'ka me t'bo t'lumtur ty as Ferrari as Ferrari

Melinda:
E din, e din ti qa ki hup, nuk bon pun as Ferrari, as Ferrari

Bardhi:
Hajt, hajt se ki me m'lyp ti ani, ani
Po kurr mos ti pafsha syt mo ani, ani
Hajt, hajt ti koke shit vec per money, money
Po kurr mos ti pafsha syt mo ani, ani

Po m'thot qe po don un me ja kap faqet e buta
Njeqind her t'kom thon pa mu s'ke me mujt jaa
E di je pishman, mos me gabu tu luta
Ti prap po ja bon y y y y y

Melinda:
E pse mu m'shave, zemren mu ma kalle
Dhezma nji cigare, ti heki do gajle
Mos em thirr mu fare, kqyre punen tane
Me mu s'ka hajgare

Te dy:
Moj zemer, s'ka me t'bo t'lumtur ty as Ferrari as Ferrari
E din, e din ti qa ki hup, nuk bon pun as ferrari, as ferrari
2x

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store