Titulli Luiz Ejlli - Perjetesisht
Ndëgjuar 3,768
Shkarkuar 950
Pëlqyer 71
Publikuar 04/06/2023

Texti i këngës
Fryma e fundit,
Shpresa e fundit ishe ti,
Kur jeta me mundi,
Rrugen e gjetat te ti,
Nuk e di,
A te meritoj,
Pasha dy syt ne balle,
Kam nje jet qe po te kerkoj,
Un si ty kurre skam pa,

Se cdo dit e ndjeja … e ndjeja,
Qe nje dite do jem me ty,
E urrej,
Veten qe smund ta thoja ne sy,
un e ndjeja … e ndjeja,
Qe nje dite do jem me ty,
E urreja,
Veten qe smund ta thoja ne sy,

Perjetesisht tha zemra,
Perjetesisht e jemja,
Pa ty nuk jetoj dot,
Ti je pika dobet e jemja,
Perjetesisht tha zemra,
Perjetesisht e jemja,
Kanjeher kam frik a mos je anderr,
a po cmendna,

Fryma e fundit,
Shpresa e fundit ishe ti,
Kur jeta me mundi,
Rrugen e gjetat per te ti,
Nuk e di,
A te meritoj,
Pasha dy syt ne balle,
Kam nje jet qe po te kerkoj,
Un si ty kurre skam pa,

Se cdo dit un e ndjeja … e ndjeja,
Qe nje dite do jem me ty,
E urreja,
Veten qe smund ta thoja ne sy,
un e ndjeja … e ndjeja,
Qe nje dite do jem me ty,
E urreja,
Veten qe smund ta thoja ne sy,

Perjetesisht tha zemra,
Perjetesisht e jemja,
Pa ty nuk jetoj dot,
Ti je pika dobet e jemja,
Perjetesisht tha zemra,
Perjetesisht e jemja,
Kanjeher kam frik a mos je anderr,
a po cmendna,

Perjetesisht tha zemra,
Perjetesisht e jemja,
Pa ty nuk jetoj dot,
Ti je pika dobet e jemja,
Perjetesisht tha zemra,
Perjetesisht e jemja,
Kanjeher kam frik a mos je anderr,
a po cmendna,

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store