Titulli Linda Hakaj - Dy tupana ne dere te kulles
Ndëgjuar 663
Shkarkuar 27
Pëlqyer 1
Publikuar 06/06/2023

Texti i këngës

Linda Hakaj - Dy tupana ne dere te kulles - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store