Titulli NIKU G - 2 Vllazen
Ndëgjuar 486
Shkarkuar 9
Pëlqyer 0
Publikuar 06/06/2023

Texti i këngës

NIKU G - 2 Vllazen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store