Titulli Petrit Vullkani - Kozaku
Ndëgjuar 250
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 06/06/2023

Texti i këngës

Petrit Vullkani - Kozaku - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store