Titulli BIG BANG x GJIKO x BUTA - Tento
Ndëgjuar 1,089
Shkarkuar 100
Pëlqyer 5
Publikuar 06/06/2023

Texti i këngës

BIG BANG x GJIKO x BUTA - Tento - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store