Titulli 2TON - Mama
Ndëgjuar 1,338
Shkarkuar 180
Pëlqyer 12
Publikuar 06/06/2023

Texti i këngës
[Intro]
[?]

[Chorus]
E kom dasht o mama (Mama)
Me krejt zemrën tem (Tem)
S'kam besu që ndana (Ndana)
S'kam besu që m'rren, për çdo sen
E kom dasht o mama (Mama)
Me krejt zemrën tem (Tem)
S'kam besu që ndana (Ndana)
S'kam besu që m'rren, për çdo sen

[Verse 1]
S'kam as hate, as dashni mo s'um ka met
Senet po menoj, jan' bo njejt’
Çdo sen e ndryshove shumë shpejt
E dhezi një cigare, e pi, e rri
S'kishe pas marre, unë tash pe di
Jo be tulifare, po fol n'shoqni
Deri te une ti po don me mrri

[Pre-Chorus]
Merru ti me mu, merru ti me mu
Po mo nuk po du, m'u marr me ty nuk du
You might also like
Aventura
2Ton
Friesenjung
Ski Aggu, Joost & Otto Waalkes
Izrael i Palestina
Tea Tairović
[Chorus]
E kom dasht o mama (Mama)
Me krejt zemrën tem (Tem)
S'kam besu që ndana (Ndana)
S'kam besu që m'rren, për çdo sen
E kom dasht o mama (Mama)
Me krejt zemrën tem (Tem)
S'kam besu që ndana (Ndana)
S'kam besu që m'rren, për çdo sen

[Verse 2]
Une tash jam shumë mirë, po ti ku po je (Je)
Keq për ty mu po m'vjen (Vjen)
Po e ki lyp vet (Vet)
Mos kqyr ku rri, mos kqyr ku jam
Mos kqyr pse e boj, me m'pa me tjetër kon
Ty mos ta ni mo unë ça po boj
Se ça menon ti, une se menoj

[Pre-Chorus]
Merru ti me mu, merru ti me mu
Po mo nuk po du, m'u marr me ty nuk du

[Chorus]
E kom dasht o mama (Mama)
Me krejt zemrën tem (Tem)
S'kam besu që ndana (Ndana)
S'kam besu që m'rren, për çdo sen
E kom dasht o mama (Mama)
Me krejt zemrën tem (Tem)
S'kam besu që ndana (Ndana)
S'kam besu që m'rren, për çdo sen

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store