Titulli RZON x Dafina Zeqiri - Fuxk You
Ndëgjuar 3,528
Shkarkuar 540
Pëlqyer 12
Publikuar 06/06/2023

Texti i këngës
[Intro]
(Sheja, sheja) Qije, jah
(Ti le sheja, sheja)
(Ah, sheja, sheja) Dafi
(Ti le, ah) Sa u ki ka
Fuck you (Sheja, sheja)
Ja-a-ah (Ti le sheja, sheja)
Ja-ja-ja-ja-ja-ja-ja-ja-jah, ah-ah-ah
Trr-rr

[Chorus]
Fuck you
Që sa here t'u gabu
Lidhja ka maru
Ani, ani o' për mu
Fuck you!
Kur e pate nuk e ruve
Vet' ëm l'shove prej durve
Ke dit me lon veç sheja, sheja

[Verse]
Me ta thon' zakoni o'
Njer'z si ti s'i çmoni, jo
Un', njo si un'
S'un e gjen jo t'njëjtën si un' (Si un')
(Kej-, kej-) Kejt me vet'dije (-dije)
Tash shko veten tane (-dije)
Kejt me vet'dije, uh-uh-uh, uh-uh-uh
(Kejt me vet'dije)
(Fuck you!)
Vazhdoje pa mu ku e ki lon ti
Pa vler' fjalët që i ki thon' ti
E ke kallxu kush je, kërkush s'ka faj
You might also like
Sprinter
Dave & Central Cee
Medalioni
Noizy
Yjet Dalin Naten
Capital T & Ledri Vula
[Bridge]
(Sheja, sheja) Edhe niher' e vërtetove
(Ti le sheja, sheja) dashnin' tem s'e meritove
(Ah, sheja, sheja) U kry edhe kjo lidhje (Ti le, ah)

[Chorus]
Fuck you
Që sa here t'u gabu
Lidhja ka maru
Ani, ani o' për mu
Fuck you!
Kur e pate nuk e ruve
Vet' ëm l'shove prej durve
Ke dit me lon veç sheja, sheja (Sheja)

[Post-Chorus]
Sheja, sheja, sheja
Sheja, sheja
Ti le sheja, sheja
Ti le (Le)
Ti m'ki lon sheja, sheja, sheja (Sheja)
Sheja, sheja
Ej, sheja, sheja
Sheja, sheja ti le (Le)
(Sheja, sheja)
(Ti le sheja, sheja)
(Ti le sheja, sheja)
(TI le)
(Sheja, sheja)
(Ti le sheja, sheja)
(Ti le sheja, sheja)
(TI le)
[Chorus]
Fuck you
Që sa here t'u gabu
Lidhja ka maru
Ani, ani o' për mu
Fuck you!
Kur e pate nuk e ruve
Vet' ëm l'shove prej durve
Ke dit me lon veç sheja, sheja (Sheja)

[Post-Chorus]
Sheja, sheja, sheja
Sheja, sheja
Ti le sheja, sheja
Ti le (Le)
Ti m'ki lon' sheja, sheja, sheja (Sheja)
Sheja, sheja
Ej, sheja, sheja
Sheja, sheja ti le (Le)
(Sheja, sheja)
(Ti le sheja, sheja)
(Ti le sheja, sheja)
(TI le)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store