Titulli RZON x Mozzik - Zombie
Ndëgjuar 949
Shkarkuar 72
Pëlqyer 6
Publikuar 06/06/2023

Texti i këngës
[Chorus: Mozzik]
Na ki n'rrug' sikur zombie, zombie
Dhipi jem nuk pin bambi, por whitey
Kush o fer del me kombi, me kombi
E normal që xhelozon ti, se don ti

[Verse: Mozzik]
Mirrna me do pun' që ju s'un i çoni
Plus që ma thin karin [?]
Mos un ngat'rroni, pun' mos komplikoni
S'mujna as m'ju pas friends, kur e di sa ron ju çoni (Çoni)
Un'-un' jam goat, munesh me bo me naj [?]
Munesh me bo me naj pill, t'u ja majt dorën n'both' (N'both')
Me alarma t'u u sill me eskort
Munesh me pas ti fatin me pa ekipën ma t'fort' (Fort')

[Bridge: Mozzik]
Ja familja, dy her' ra perandoria
Kqyr naj [?], [?] Italia
[?]
Bojna lek, kapëm lek, king n'shpia

[Chorus: Mozzik]
Na ki n'rrug' sikur zombie, zombie
Dhipi jem nuk pin bambi, por whitey
Kush o fer del me kombi, me kombi
E normal që xhelozon ti, se don ti
Na ki n'rrug' sikur zombie, zombie
Dhipi jеm nuk pin bambi, por whitey
Kush o fer del mе kombi, me kombi
E normal që xhelzon ti, se don ti
You might also like
Skrr
Rzon
Fuxk You
Rzon
AUF WIEDERSEHEN
Mozzik
[Outro]
Ay, Rzon, what we sayin', cuz? (We sayin', cuz, we sayin', cuz?)
Na ki n'rrug' sikur zombie

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store