Titulli RZON x Majk - Karma
Ndëgjuar 1,336
Shkarkuar 92
Pëlqyer 3
Publikuar 06/06/2023

Texti i këngës
[Intro]
E bukur si trëndelinë
Hajde, hajde, moj Mali—

[Interlude: Mariola Kaçani]
E bukur si trëndelin'
Hajde dhe hajde, moj Malin' (Ay, Rzon, what we sayin', cuz?)
Çelu, çelu, manushaqe
Më jep mua sy dhe faqe

[Chorus: Majk & Mariola Kaçani]
T'u njek [?]
E bukur si trëndelin'
E noshta krejt ky sen për mu [?]
Hajde dhe hajde, moj Malin'
Çelu, çelu, manushaqe
Karma, karma, karma
Më jep mua sy dhe faqe
E bukur si trendëlin'
Karma, karma m'u kthy
Hajde dhe hajde, moj Malin'
Çelu, çelu, manushaqe
Karma, karma, karma
Më jep mua sy dhe faqe
You might also like
Xheloze
Rzon
AUF WIEDERSEHEN
Mozzik
Area Codes
Kali
[Verse 1: Majk]
Sa menova që s'ka dashni n'kët' jet', ti u shfaqe (Ti u shfaqe)
Një shejtan i maskum komplet me [?]
Menen ma bone për vete (Për vete)
E zemrën ma bone për vete
T-T'u i shëtit malet dhe detin
Me ty rreth e rreth planetit (Planetit)
Nonstop t'u t'mbajt afër vetit
E-Edhe kong't për ty po i rrepi
Sa menova mos me kon playa'
Sa menova që dashnin' e gjeta (Gjeta)
U shfaqe ma theve zemrën copa-copa (Copa)
Për një moment u nal bota (Bota)

[Pre-Chorus: Majk & Mariola Kaçani]
E bukur si trendëlin'
Po shfryt'zoj rastin, p'e kapi lapsin e po ju thom' "Ëm fal" krejt femnav
Hajde, hajde, moj Marin'
Që dikur i kam shfryt'zu e jau kam thy un' zemrat
Çelu, çelu, manushaqe
Më jep mua sy dhe faqe
E bukur si trëndelin'
Njëjt' sikur ti mu (Njëjt' sikur ti mu)
Hajde, hajde, moj Marinë
E sot po m'kthehen ça do që kom bo dikur (Kom bo dikur)
Çelu, çelu, manushaqe
Më jep mua sy dhe faqe
[Chorus: Majk & Mariola Kaçani]
T'u njek [?]
E bukur si trëndelin'
E noshta krejt ky sen për mu [?]
Hajde dhe hajde, moj Malin'
Çelu, çelu, manushaqe
Karma, karma, karma
Më jep mua sy dhe faqe
E bukur si trendëlin'
Karma, karma m'u kthy
Hajde dhe hajde, moj Malin'
Çelu, çelu, manushaqe
Karma, karma, karma
Më jep mua sy dhe faqe

[Verse 2: Majk]
Po m'thojn' "Ke ndryshu, je bo botoks"
Po m'thojn' "Ke ndryshu, po **** [?]"
Nuk p'e di mo as ça jan' lot
Po mos ta ni ty kush ça thot'
Baby girl, ty mos ta nin
B-Baby girl, ty mos ta nin (Mos ta nin)
Mes neve dyve gjithçka u kry
It was all just a dream
Jeto jetën qysh ti e nin
Jeto jetën qysh ti e nin
Mes neve dyve gjithçka u kry
It was all just a dream
[Bridge: Mariola Kaçani]
E bukur si trëndelin'
Hajde dhe hajde moj Malin'
Çelu, çelu, manushaqe
Më jep mua sy dhe faqe
E bukur si trëndelin'
Hajde dhe hajde moj Malin'
Çelu, çelu, manushaqe
Më jep mua sy dhe faqe

[Chorus: Mariola Kaçani]
E bukur si trëndelin'
Hajde dhe hajde moj malin'
Çelu, çelu, manushaqe
Më jep mua sy dhe faqe
E bukur si trëndelin'
Hajde dhe hajde moj Malin'
Çelu, çelu, manushaqe
Më jep mua sy dhe faqe

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store