Titulli Petrit Vullkani - Mora kitaren shoke
Ndëgjuar 391
Shkarkuar 15
Pëlqyer 1
Publikuar 07/06/2023

Texti i këngës

Petrit Vullkani - Mora kitaren shoke - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store