Titulli Afrim Muqiqi x Taulant Bajraliu - Na jem bijt e tu kosov
Ndëgjuar 1,310
Shkarkuar 137
Pëlqyer 8
Publikuar 07/06/2023

Texti i këngës

Afrim Muqiqi x Taulant Bajraliu - Na jem bijt e tu kosov - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store