Titulli Shkumbin Ismaili - Kush te tha
Ndëgjuar 2,126
Shkarkuar 363
Pëlqyer 25
Publikuar 07/06/2023

Texti i këngës

Shkumbin Ismaili - Kush te tha - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store