Titulli Hyrjeta Burrniku - Gzimi i pare
Ndëgjuar 967
Shkarkuar 143
Pëlqyer 15
Publikuar 09/06/2023

Texti i këngës

Hyrjeta Burrniku - Gzimi i pare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store