Titulli Petrit Vullkani - Sa te deshte moj lalka ty
Ndëgjuar 448
Shkarkuar 9
Pëlqyer 1
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Petrit Vullkani - Sa te deshte moj lalka ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store