Titulli Edona Hasanaj - Tallava per gurbetqarin
Ndëgjuar 1,409
Shkarkuar 153
Pëlqyer 4
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Edona Hasanaj - Tallava per gurbetqarin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store