Titulli Fikret Dauti - Ani moj e majra Oj Lule lulzome
Ndëgjuar 674
Shkarkuar 25
Pëlqyer 0
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti - Ani moj e majra Oj Lule lulzome - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store