Titulli Drin Blakaj - Toka qe lindi burra
Ndëgjuar 391
Shkarkuar 7
Pëlqyer 2
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Drin Blakaj - Toka qe lindi burra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store