Titulli Driton Jakaj - Vllaqko
Ndëgjuar 416
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Driton Jakaj - Vllaqko - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store