Titulli Muhamet Sejdiu - Kalldermit po mshkon si shah
Ndëgjuar 536
Shkarkuar 19
Pëlqyer 0
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Muhamet Sejdiu - Kalldermit po mshkon si shah - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store