Titulli Astrit Halitaj - Ska si ti
Ndëgjuar 511
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Astrit Halitaj - Ska si ti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store