Titulli Roza - Ti a menove
Ndëgjuar 537
Shkarkuar 22
Pëlqyer 2
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Roza - Ti a menove - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store