Titulli ODETA - Digje sonte
Ndëgjuar 727
Shkarkuar 28
Pëlqyer 1
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

ODETA - Digje sonte - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store