Titulli One T feat Melisa - Gina Montana
Ndëgjuar 860
Shkarkuar 72
Pëlqyer 2
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

One T feat Melisa - Gina Montana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store