Titulli Fifi ft Bes Kallaku - Unaza e Dashnise
Ndëgjuar 1,468
Shkarkuar 146
Pëlqyer 0
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Fifi ft Bes Kallaku - Unaza e Dashnise - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store