Titulli Xhensila x Majk - Ti Fala
Ndëgjuar 2,435
Shkarkuar 386
Pëlqyer 16
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Xhensila x Majk - Ti Fala - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store