Titulli Ledri Vula x Buta x Singi x Lumi B - Walk Away
Ndëgjuar 1,759
Shkarkuar 193
Pëlqyer 12
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Ledri Vula x Buta x Singi x Lumi B - Walk Away - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store