Titulli Hamez Albrim Llapqeva - Hajde nuse
Ndëgjuar 1,421
Shkarkuar 113
Pëlqyer 14
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Hamez Albrim Llapqeva - Hajde nuse - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store