Titulli HEKURAN KRASNIQI ft VULLNET ZHUNIQI - Sa me ka marr madhi
Ndëgjuar 617
Shkarkuar 28
Pëlqyer 0
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

HEKURAN KRASNIQI ft VULLNET ZHUNIQI - Sa me ka marr madhi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store