Titulli Bujar Mustafa - A jom nzemren tane
Ndëgjuar 716
Shkarkuar 35
Pëlqyer 1
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Bujar Mustafa - A jom nzemren tane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store