Titulli Deyzoh x Florian Tufallari - Sdu me ni
Ndëgjuar 681
Shkarkuar 48
Pëlqyer 4
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Deyzoh x Florian Tufallari - Sdu me ni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store