Titulli Resmije Ameti - Shote Galica
Ndëgjuar 333
Shkarkuar 33
Pëlqyer 8
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Resmije Ameti - Shote Galica - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store