Titulli Shaliani ft Taulant Bajraliu - Buka e Nanes
Ndëgjuar 827
Shkarkuar 86
Pëlqyer 5
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Shaliani ft Taulant Bajraliu - Buka e Nanes - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store