Titulli Eduard Sokoli - Digje me tupana
Ndëgjuar 567
Shkarkuar 21
Pëlqyer 2
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Eduard Sokoli - Digje me tupana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store