Titulli Anula - Afer teje
Ndëgjuar 411
Shkarkuar 7
Pëlqyer 1
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Anula - Afer teje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store