Titulli Ingrit Gjoni ft Petrit Vullkani - Po ku je o jeta
Ndëgjuar 939
Shkarkuar 40
Pëlqyer 1
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Ingrit Gjoni ft Petrit Vullkani - Po ku je o jeta - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store