Titulli Shkurte Fejza - Oj Kosove Nena ime Live
Ndëgjuar 1,121
Shkarkuar 66
Pëlqyer 8
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza - Oj Kosove Nena ime Live - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store