Titulli Buraku Fama - Babe u bana
Ndëgjuar 618
Shkarkuar 52
Pëlqyer 3
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Buraku Fama - Babe u bana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store