Titulli Samanta x Capital T - Jena 2
Ndëgjuar 1,339
Shkarkuar 217
Pëlqyer 3
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Samanta x Capital T - Jena 2 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store